Lukker 05/12-2024 09:00:00
2 stk pallebånd med motor og styring. Virker som de skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Afhentes: CT - 8762 Flemming, Denmark (via Google Maps)
Grundfos væskepumpe TP 40-270/2, 12,5m/h
20 L Fuchs Renolinunisyn clp 320 gearolie
I. L. Jensen, skole, 19. årh. Lyserøde roser. Utydeligt sign. Olie på træ. 23×30,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 311, 1874 nr. 267. Bruun Rasmussen auktion 342, 1976 nr. 81.
Et par franske stager af bronze, støbte med karyatider, runde fodstykker med gennembrydninger. Stemplede Barbedienne & Cie. 19. årh.s sidste fjerdedel. H. 26,5 cm. (2)
1000 liters marksprøjte. Hydraulisk bomsammenfoldning. Eurofoil forstøver Danfoil Airboss 24/EAB - 24 meter
Kraftig topnøglesæt mange str. Optil 65 mm, ubrugt
VINKELPOLERE, Boxer BX-992.
Kato er et af de bedste japanske gravemaskinefabrikater og de bygger maskiner af meget høj kvalite Kato HD 35 - 3,8 ton
BUDT 84000,- DKK
Atlas Copco kompressor selges for kunde, denne er helt i orden alt fungerer som det skal. Her har man komressor i flere år til.
HØJDELØFTER, elektrisk. H1800 mm.
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) “Beatrix Ost x Ludwig Kuttner”, 10.06.04. Sign. W. Anastasi. (103>TS>G55). Blyant på papir. Bladstørrelse 19×28.
BÆKKELUND. Posthornstempel i sort farve på fint brugsbrev til København. DAKA (183.5) +1.500 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×