Lukker 28/11-2024 09:00:00
Det er KUN skabet til højre, skab 2. Det andet skab har sit eget LOT-nummer. Bredde 40 cm. Dybde 50 cm. Højde 187 cm. Aflåst, nøgle følger med. 18 separate hylder, 19 stik. Øverste hylde mangler. Hylder passer til mobiler og/eller pc. I fin stand.
Afhentes: CT - 9230 Svenstrup J., Denmark (via Google Maps)
2 stk Blå Plast batteri palle kasser + 1000 L palletank, MF
2 stk blomster potter, ubrugte i kasser
Populær minilæsser med skovl og gafler. Lavt timetal. Taget kan foldes sammen, til arbejde med lav højde restriktioner. Weidemann 1140 Plus - Vægt / weight 1,6 ton - Video
BUDT 135000,- DKK
3 stk Bowler med opøser
Ovale stegefade 36,5 cm. 15 stk.
Natkikkert/kamera med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt
6 stk Danmarks fodbolde i str:5 , ubrugte
Grønland. 1950–2011. Flyttekasse med ca. 1800 stk. FDC'er. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
kalligrafi af memorandumet for afsendelsestropper (Chushi Biao), Zhuge Liang. 19. årh. Indrammet. Lysmål 129×39 cm.