Lukker 28/11-2024 09:20:00
Hytt till Scania 141 OBS! Objektet säjs utan moms! - Se bilder för skick - Lasthjälp med hjullastare finns efter tidsbokning
Afhentes: Herrljunga, Sweden (via Google Maps)
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
England. 1883–1884. 5 s. karminrosa på BLÅT PAPIR. Pænt eksemplar stemplet på tydeligt blåligt papir. Sjælden med så tydelig farve i papiret. Rep. rift i toppen. (SG £3850) [ SG 176 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mogens Valeur (f. Rødvig 1927, d. 2000) “Børn og guldfisk”. Sign. Valeur; titel på bagsiden. Olie på plade. 45×52. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dåbsfad af messing punslet og ciseleret med religiøst motiv, Mariæ Bebudelse, fanen med bomærker. Antagelig Nürnberg 16. årh. Diam. 37 cm.
Längd 1500 mm Bredd 800 mm Lägsta höjd ca 80 mm Ramp längd 1630 mm Bredd 800 mm Lyftbordet är fungerande och testat vid fototillfället.
MOTIONSURE, 2 stk. blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Bluetooth. Ubrugte.
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - elefanter m/glimmer
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt