Lukker 28/11-2024 12:45:00
2008 Toyota Hiace 117hk 4wd Lang utgave 508000km Godt brukt, men starter og går Motorlampe lyser Skade venstre framskjerm og dør Svetter olje fra bunnpanne Selges som rep.objekt
Afhentes: Mysen , Norway (via Google Maps)
12 stk Luftværktøj, skruemaskiner, popnitter
Tyrkisk/Romænsk tæppe. Gentagelsesmønster med store slyngede grene omgivet af dekorativ hovedbort med pafuglemotiver. Ca. 1940–1950. 390×305.
Selges på vegne av kunde. Fungerer normalt.
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 200 x 85 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
VAREBIL, MERCEDES-BENZ sprinter 316 CDI 906. 1st. Indreg: 10-09-2014. Synet: 28-07-2022. Km-tæller viser: 343840.
BUDT 30500,- DKK
6 dunke auto eco-shampoo á 10 liter (ubrugt)
FORSÆNKNINGSBORESÆT, Stanford, i metalkasse.
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 07-06-2021. Synet: 01-06-2021. Km-tæller viser: 232663.
BUDT 25000,- DKK
Metaldetektor. Med digitalt display, vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. (Ubrugt)
NB! Kun været i brug 1 gang! - Ø 50 mm skifte. - Ø 25 cm. valse. - Bjælke dimension 21 x 7,5 cm. Engcon GRB2000V2-Hydrema-Ext - Afretter med valse
BUDT 17250,- DKK