Lukker 24/11-2024 19:00:00
PERSONBIL, SKODA FABIA COMBI 1,4 TDI GREENLINE. 1st Indreg: 26-05-2008. Synet: 22-03-2024. Km-tæller viser: 321397. Bemærk defekt motor.
Boltspænder, borehammer, sandblæser mv.
Ole Tonsgaard (f. 1967) “Svineinfluenza”. Sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 25×25. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Palle m/div. Bøjler
Skovl med meget få brugstegn. Har ikke været brugt meget. ABC 120 cm - Emond Rahbek
Märta Måås-Fjetterström (f. Kimstad 1873, d. Helsingborg 1941) “Blomlapp Pingstlilja”. Vægtæppe af uld i “gobeläng” teknik. Sign. AB MMF. Udført efter 1941 hos AB Märta Måås-Fjetterström. H. 26. B. 27,5.
1932. Helligaandskirke. Postfrisk [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 stk Metallåger 71 x 143 cm, uden karm, 3 hængsler, lukke anordning, på Træ A Stativ
Gyllepumpe Ansager Galvaniseret Mål 500x200x200cm Styring/medfølger
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hiab 60 Hiab 602-U
2003 TCM propantruck Trippelmast med friløft Sideforskyving av gaffelbord 7299 timer Starter og går Trenger service Starter er dårlig og ene bakdekket er defekt Byttet topppakning for 4 år siden