Lukker 28/11-2024 11:15:00
100 stk tylskørter i regnbuefarver, børnestørrelse (UBRUGT)
MAN TGL 220 Rep objekt / delebil selges for kunde, Lastebilen var i god stand før kunde demonterte hytta, så alt fungerer var sist Eu-godkjent den 24.09.24. Alt det mekaniske fungerer. Motor, drivverk, girkasse, hjul osv er bra stand. Her kan man montere ny hytte og ba lastebil i mange år. Har gått hos Wittusen og Jensen AS kjørt pappesker.
Knud Odde (f. Frøslev, Stevns 1955) Portræt. Sign. Knud Odde 2011, 2/20. Linoleumstryk. 40×35. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Velholdt maskine med 3 skovle. Delvis manuel centralsmøring. Slør efter alder og timer. Volvo ECR88 D - Minigravemaskine / mini excavator 9 ton - Video - Lavt timetal
BUDT 218000,- DKK
Finn Juhl (f. Frederiksberg 1912, d. Ordrup 1989) “Judasbordet”. Ovalt spisebord af teak. Top med udtræk samt to tilhørende tillægsplader. Bordpladens underkant let kelet. Formgivet 1948. Udført ca. 1960'erne hos snedkermester Niels Vodder, stemplet. H. 71,5. B. 140. L. 200/255/310.
Satimat glasplade med poleret flad kant , hærdet glas. 50 x 199,5 cm tykkelse 4 mm. Ubrugt.
Bremsekaliber værktøjssæt, 21 dele. Ubrugt i opbevaringskuffert.
6 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 400 x 62 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Bolt med stjerne M 6 x 16, 250 stk.
Den udødelige L120E! Hel og pen maskin, har fått bra med vedlikehold og service fulgt opp hvert år, lite brukt siste årene. Meget gode framdekk og bra bakdekk. Sprekk i frontrute på venstre side. Maskinen blir ikke brukt lengre og står klar til rask overlevering. Med forbehold om feil i annonsen.
Gucci Champagnefarvet bælte prydet med gyldent spænde. B. 4,5 cm. Str. 85.