Lukker 28/11-2024 11:15:00
2.800 pk. Lip-tattoos ass
Postkort. Gammelt album med ca. 200 postkort incl. flere bedre motiver, bl.a. set godt kort fra Rungsted station [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Selges på vegne av kommune.
Til 40 og 45 fod containe HFR Container chassis
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk HMF Wire h HMF Wire hejs
- Er blevet årsgodkendt og serviceret i februar 2024. - God løftehøjde og batteriet er i god stan Toyota 6FBRE16 - Batteri - Kapacitet 1,6 ton, løftehøjde 6 m / 1,6 ton capacity, lifting height 6 m
KNIVSÆT med drejefod, 8 dele.
HULSAVSÆT, 5 STK. 16 dele hulsavsæt str. 19-127 mm. Ubrugte.
England. 1888–1951. Planche med interessante annulleringer [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 160,- DKK
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945) “Icon I can Bear”. Sign. monogram 2023. Olie på plade. 27×18,5. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Tiffany & Co. “Loving Heart” haslkæde af 18 kt. guld prydet med vedhæng i form af hjerte. Design Paloma Picasso. Vægt ca. 2,5 g. Vedhæng L. 14 mm. L. 41 cm.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bauer Vandingsmaskine - 400 meter, Ø100 mm sla Bauer Vandingsmaskine - 400 meter, Ø100 mm slange
BUDT 5250,- DKK