Lukker 28/11-2024 11:15:00
Ca. 360 stk hvide t-shirts i str. M og L med tryk (UBRUGT)
Gucci “Large Bamboo Daily Top Handle” taske af rødt læder med sølvfarvede beslag, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med tre indvendige lommer og stribet stof for. H. 29 x B. 40 x D. 15 cm.
Gilberto Cassola “Fragrance” diamantring af 18 kt. hvid- og rosaguld udformet som to blomster prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 5.90 ct. Farve: Hvide diamanter graduerende over i naturlige brune nuancer. Klarhed: VVS-SI. Vægt ca. 25 g. Str. ca. 51–54. Smykkepose medfølger.
Parti Karabinhager, Kroge i halvpalle
Asfaltskärare till gafflar Märke: Drivex Modell: ASF 470 Årsmodell: 2004 Skick: I fungerande skick, inga kända fel mer än normalt begagnat slitage Övrigt: - Eventuell lasthjälp finns på plats Se bilder för mer information om objektet och dess skick
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924) Skulptur af lertøj modelleret i form af siddende kvinde. Dekoreret med lys grå krakeléglasur. Usign. H. 20. B. 11. L. 16.
Nesbo kost med Weidemann beslag Brugt meget få tim Nesbo FH 1600 PBO Med Weidemann beslag
50 stk Ølglas på fod - 48 cl. + 2 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
SOLARLAMPER, 2 stk. med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte.
24 flasker sanitet rengøring, Sanifresh (ubrugt)
Maskinflak med hjulfickor Märke: okänt Modell: okänt Mått: Längd 650 cm Bredd 257 Avstånd hjulfickor cc mått: 300 cm I fungerande skick med normalt begagnat slitage Övrigt: - Lucka i framstam för kedjor och spännband
Står i 6780 Skærbæk. 3 stk. fletkurve, Ø: 54 cm, 69 cm og 57 cm., og mælkejunge. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI