Lukker 28/11-2024 11:15:00
720 stk 2i1 scratch og maleark, A5
BUDT 5250,- DKK
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm Butikspris 399,95kr - 899,95kr - cockpit
6 stk. hummer/krabbe tejner er klar med ankre, flydere, koblet til liner klar til brug
Dansk møbeldesign Club chair med ben af bejdset bøg, sømbeslået med cognacfarvet patineret skind. Sædehynde med grønt velour. 1940–50'erne.
ubrugt gearmotor 0,55KW, 100:1
Ege tæppefliser. 2 kasser af forskellige slags. ReForm artx.ang. ECT350 cement af 4,60 8 m2. ReForm Matrix ECT350 Beige grey af 4,147 m2. Total ca. 8,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
- Fungerer og klar til at klippe hegn. ABC Hegnsklipper
BUDT 20250,- DKK
Fire ostindiske tallerkner af porcelæn, heraf et par, derudover en tallerken dekoreret i sepia og guld samt en famille rose tallerken. Qianlong 1736–1795. Diam. ca. 23 cm. (4)
BUDT 430,- DKK
Litteratur. Danmarks Tofarvede Frimærker 1870–1905. Pragtværk i 6 bind. Af Lasse Nielsen. Som nye ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Peter Bonde (f. København 1958) “Persuasion”. Sign. Peter Bonde 1990. Olie på lærred. 100×81. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
MOTORCYKEL, SUZUKI GSX 600 F. 1st Indreg: 13-05-1998. Synet: 09-07-2019. Km-tæller viser: 78948. Registrerings attest eftersendes.