Lukker 28/11-2024 11:15:00
36 stk Harry Potter puslespil m/48 brikker
Lille tvangsblander. Muligvis defekt motor
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 T35 L3H2. 1st. Indreg: 05-12-2019. Synet: 14-12-2023. Km-tæller viser: 363762. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 5100,- DKK
Ca. 300 stk Glaslysestager til kronelys, fyrfadslys og bloklys, forskellige modeller
A. Halberstadt Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med ovalslebet diamant på ca. 0.50 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca 0.22 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Farve: Vægt ca. 3 g. Front 9×11 mm. Str. 53. Æske medfølger.
5 kontor pavilloner som er sammenbygget. De kan enkeltvis transporteres på en blokvog ABC 5 Moduler
BUDT 50000,- DKK
BUDT 4000,- DKK
2 ubrugte servomotorer
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Kinesisk huanghuali lågæske, rektangulær form. 18. årh. H. 3,5 cm L. 17 cm B. 12 cm. Proveniens: Dansk privatsamling
ca 22 Luft Horn med danmarks flag på, ubrugte
Parti div. handelsvarer m.v.