Nimos redskabsbærer, med tiplad og kost B 120 cm, timetæller viser 1645, Årg 1996, Starter og kører
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Christian Pram-Henningsen (f. København 1846, d. München 1892) En ung elegant klædt kvinde har lige taget sine handsker på, mens hun spejder ud gennem det åbne vindue. Sign. C. Pram-Henningsen München. Olie på lærred. 67×47. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 891, 2019 nr. 79, afb. s. 116.
Den udødelige L120E! Hel og pen maskin, har fått bra med vedlikehold og service fulgt opp hvert år, lite brukt siste årene. Meget gode framdekk og bra bakdekk. Sprekk i frontrute på venstre side. Maskinen blir ikke brukt lengre og står klar til rask overlevering. Med forbehold om feil i annonsen.
Står i 6230 Rødekro. Isoleret panelvæg - Gó-STAL. 2 stk. måler 250 x 115 cm. 1 stk. måler 250 x 72 cm. (den er skåret over). Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
200 æsker DIY sommerfugle
Gucci Taske af brunt monogram kanvas med beige læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 18 x B. 30 x D. 12 cm.
Royal Swiss Raclette 1200 - 1400W. til 8 personer. Med grill og sten, samt raclette skeer og skåle. Den perfekte samling omkring et hyggeligt måltid. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
A. Halberstadt Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med ovalslebet diamant på ca. 0.50 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca 0.22 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Farve: Vægt ca. 3 g. Front 9×11 mm. Str. 53. Æske medfølger.
Badeforhæng 2 stk. Van Der P. 180X230. 100% polyester. Ubrugte
Lene Munthe (f. 1949) Broche af delvis forgyldt sterlingsølv. Dessin 399. Udført hos Georg Jensen efter 1945. Vægt ca. 38,5 g. L. 5,5 cm.
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Romerske kejserdømme, Caligula (Gaius Julius Caesar Augustus Germanicus), 37–41, As, Rom, 37–38, VESTA S C, 10,24 g, C 27, RIC 38 Ex. Professor Niels Hannestad, Samleretiket medfølger.
BUDT 2300,- DKK