Sæde KAB 303, luftaffjedret til traktor/maskine m.m. med brugsspor
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Niels Lergaard (f. Vorup 1893, d. København 1982) Opstilling. Sign. Niels Lergaard. Olie på lærred. 55×65. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Stor Hydraulik Cylinder, med stor dob. Virkende stembel, Ø udvendig ca 17 cm, L ca 2,3 m, med træ transportkasse
Ferrari klipper med 110 cm. knivbjælke. Klipperen blev startet og funktionstestet ved inspektionen, virker udemærket. Er i rigtig pæn stand. Se billederne for yderligere detaljer.
Bakløfter til lastebil. Alt virket ved demontering.
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
Kina. 1968. 8 F. Pænt postfriskt eksemplar. [ Mi. 1013 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Varebil Citroen C4 Cactus 1,6 Hdi 92 feel Automatic Klima Fartpilot Navigation Anhængertræk Alle service Sidst 20/3-2023 km 258675 Tandrem / vandpumpe / kobling Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger
2 stk Utrolige dejlige bløde tæpper i mål 80x120cm 100% polyesta virkelig lækkert , ubrugt i kasse
Stol med armlæn og nappa betræk. Brugt, og dermed brugsspor. MOMSFRI
Ingrid Hellman-Knafve (f. 1906, d. 2003) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i blå og grønne nuancer. Udført ca. 1960–1970'erne hos SLSHF (Stockholm Läns Hemslöjdsförening), Sverige. L. 251. B. 175.