Vinkøleskab Climadiff premium med 15 hylder, B 60 D 68 H 178 cm, 230V, Bemærk Transportskadet under og over glaslågen. Kom til Eftersyn
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
45,9kg. 995x398x740 mm.
BUDT 1800,- DKK
Island. Lille lot tjenestebreve og pengebreve. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kraftig planerbjælke. Skal rettes da den er bøjet to steder. Passer på Hydrema-hurtigskift. ABC Planerbjælke - 2 meter planerplanke
BUDT 175,- DKK
Hitachi/Hikoki bajonetsav model nr CR18DBL uden batteri og lader ubrugt.
2 dunke autoshampoo m. voks (ubrugt)
Peter Bonde (f. København 1958) “Poppy Driver”, 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Collage og olie på lærred. 30×40. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Brugt til flaske og dåse sorterin ABC JTT C200
Charlotte Lynggaard (f. 1966) “Lotus” topasring nr. 3 af 18 kt. satineret guld og hvidguld prydet med cabochonslebet London Blue topas flankeret af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.05 ct. Farve: G. Klarhed: VS. B. 15 mm. Udført hos Ole Lynggaard. Str. 53. Æske medfølger.
KOKKEKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ebonywood. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto