2 stk 1/2 Paller med Kantbånd i Brune og alu. farver, forskellige bredder
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Er indrettet med 2 toiletter, 2 brusekabiner, 4 omklædningsskabe, 1 tørreskab, vandvarmer, el varme og lufttørrer til hænder. God isolering, pæn og velholdt. ABC Pavillion - Med med 2 brusebad og 2 toiletter / With 2 showers and 2 toilets!
BUDT 52500,- DKK
Tahitiperlekæde i forløb prydet med talrige Tahiti kulturperler, uden lås L. 42 cm. Perlediam. ca. 10,9–14,2 mm.
VINKELSLIBER, Sseries SR-008.
HALDAGER. Godt stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kræmmer lot. Glas forskellige typer m.m.
Kummefryser, trænger til rengøring med ellers i fin stand.
18 dunke gulv-vaskemiddel, Uni Super á 5 liter (ubrugt)
1840. Udstillingsplanche med brev stemplet “KIØBENHAVN EFTER INDLEVERINGSTIDEN 1838 23/9” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Vandvarmer system årg 2018, 400v, 16 amp, 50 hz, på kraftig stativ, H 200 cm.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI Kassevogn Standard. 1st. Indreg: 05-03-2018. Synet: 05-04-2024. Km-tæller viser: 343049. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 39000,- DKK
Diamantring af 18 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.91 ct. Farve: K. Klarhed: SI. Vægt ca. 6 g. B. 10 mm. Str. 53.