Ca. 2000 stk Romeo & Julie Face cream + Parti Sæbebobler nogle mangler indhold, Stand ukendt
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
værktøj, bor og skærende m.m.
SKARRILD. Stjernestempel på postkort frankeret med i alt 15 øre. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk. monteringsbeslag for indmuringsdåse
3 fase trafo på 40kVA fra 2013 selges. Mulig visningsdato etter avtale på forhånd: Visningsdato: 27.11.2024 Klokkeslett: 09.00
Weishaupt industri gasbrænder med meget højt output. Har været benyttet som nødopvarmning af industrihal i fødevareproduktion, med meget lavt timetal til følge. Fuld servicehistorik. Nypris lige omkring 60.000 Eur ABC G50/2-A Gasbrænder Weishaupt
Minigraver, Bobcat E19 m. hydraulisk tilt - årg. 2022 - timetæller viser ca. 289 timer - stelnr. B4PK15536 + 1000 mm. grøfteskovl, RF
BUDT 101000,- DKK
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
Stort skilt i galvaniseret stål
10 bts. Flor De Pingus, Dominio de Pingus, Ribera Del Duero 2012 A (hf/in).
Der følger fire mejsler med. Den ene er helt ny. Virker som den skal, afprøvet under gennemgangen.
Hans Christian Vantore (efter Louis Aumont) (f. Kettinge, Lolland 1861, d. København 1928, navneskift fra Hansen 1904) Portræt af Chr. VIII. Usigneret. Verso betegnet. Pastel på papir. Lysmål 30×25,5. Nærværende pastel er udført efter portrættet i helfigur fra 1831 i Kongernes samling malt af Louis Auguste François Aumont (1805–1879).