1200 liters Olietank fra Roug
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Bolt / Punktsvejser HBS CD 1501, 230v, med kabler + kasse med udstyr
ESBØL. Meget pænt stjernestempel i BLÅ farve på postkort frankeret med 3 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Underskab Dansani, med 1 grå hylde samt 2 låger med krom håndtag. Bredde 100 cm,Dybde 50 cm,Højde 48 cm. Ubrugt
Khotan/kashgar tæppe, Central Asien. 20. årh.s første halvdel. 201×399.
1 motor 0,55KW
Næsten nye Ø178mm x 44 længder af 2 m 3 slået venstre gevin ABC 44 Stk. - Ø178mm
BUDT 67000,- DKK
1 bt. Mg. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
9 stk. sten vinduesplader 20x300x1800mm. Ubrugt
MOTIONSURE, 2 stk. sort, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte.
Arje Griegst (f. København 1938, d. 2016) “Hvid Konkylie”. Seks dybe tallerkener af porcelæn dekoreret med transparent glasur. Tryksign. monogram, 14173. Kgl. P. H. 5,3. Diam. 20. (6)
Parti div. konus Bor