Ca. 120 Kosteskafter med gevind og defekt ophæng
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Postkort. Parti i kasse med ca. 1000 danske postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Richebourg Grand Cru, Domaine de la Romanée Conti 2019 A (hf/in).
BUDT 14500,- DKK
HAVEPOOL, 2074 liter. Ubrugt.
250st Solpanels fästen svarta ESDEC Click Fit EVO Module Clamp För infästning av solpaneler i fästskena
Stor Hunger Bremse afdrejer, 380v, med lidt tilbehør
Signeret Sanaye Isfahan, Persien. Medaljondesign. Signeret: Iran Isfahan Sanaye. Konturer og mindre partier med silkeluv. Ca. 1960. 232×145.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bauer Vandingsmaskine - 400 meter, Ø100 mm sla Bauer Vandingsmaskine - 400 meter, Ø100 mm slange
BUDT 5250,- DKK
A pair of Chinese large blue ground 'peach and flower' jars and covers of baluster form painted with peaches, various flowers and leaf-scrolls, the covers similarly decorated with gilt striped finials. Necks with hinged metal enforcements. Jiaqing 1760–1820. H. 57 cm. (2) Provenance: A Danish private collection.
12 dunke destilleret vand á 10 liter (ubrugt)
1.356 stk. B-CLEAN hand sanitizer