6 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 400 x 62 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Tage Hille (f. 1937) Figur. Sign. Hille. Støbejern. H. 59. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Denne transportable ventilator er velegnet til udsugning af svejserøg, dampe osv. på steder og i rum, hvor et fast udsugningssystem ikke er egnet. Kan suge op til 700m3 i timen. Geovent PM-180
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
Dvs. plastikbøjler ca. 2000 stk.
1. verdenskrig. 1915–18. Interessant familie korrespondance fra dansk familie bosat i Tønder (sønderjylland). Mange bedre forsendelser iblandt. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Bordfodbold
2 stk pallebånd med motor og styring. Virker som de skal ifølge sælger. Ikke afprøvet under gennemgangen.
Grønland, Styrelsen af kolonierne i Grønland, 5 kr u. år (1913), nr. 30000, Daugaard Jensen / Munch, Sieg 61B, Pick 14, lettere fejltrykt ved nr. og til venstre under KRONER samt blækafsmitning fra anden seddel på revers
Roger Persson (f. 1967) “Happy”. Et par drejestole med stel af aluminium med returdrej og vippefunktion, betrukket med sort skind. Udført og mærket hos Swedese. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Hardi 400 li Hardi 400 liter
Dansk Vestindien. Planche med diverse ubrugte mærker. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×