7 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 300 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
21 Kasser Galv. Bolte med 40 stk i hver, M 16 x 150
Volvo FH13 8x4 500 HK. EURO 6 Årgang 2017 Km 288040 Globetrotter med køje. Tvangsstyret 2 aksel. Alu sider og hydraulisk bagsmæk. Hydraulisk opluk af V sider. VBG trækkobling. Hydraulisk udskydelig Underkørings sikring bag. 3 Værktøjskasser V side Lygtebom på tag med rotor/flashlights. Masser af arbejdslys bilen rundt. Dæk 385/65R22.5 Luftaffjedring. Luftaffjedret stofsæder. El ruder. El spejle med varme. Tachometer service 12.10.2023 Sidst synet 8.11.2023 Hiab 30 tonmeter kran type Hipro 302E-6 Fjernbetjening Space 4RC NOPA kærre 3 Aksler Sawo hydraulik. Totalvægt 25000 kg Last 19180 kg Luft affjedring. Dæk 385/65R22.5 Gummiskærm forreste hjul V side mangler. BPW aksler. Alu sider højde 120 cm. Ladlængde 5.60 meter. Hydraulisk bagsmæk. Bilen er i drift, så mindre variant på KM vil forekomme. Sælges uden nummerplader, reg. attest medfølger.
Club car Carry All 2 Golfvogn/viseværtvogn, intern transport, festivalvogn eller andet Starter og kører, Årgang Ukendt Bilen er el drevet med 4 HK (3kW) Monteret med tip Maks fart på ca. 40 Km i timen. og der medfølger lader enhed Registrerings attest medfølger ikke! Monteret med bænksæde og kugletræk i bag. Forsikret som stor knallert.
HYDRAULISK DONKRAFT, 1 stk. Walter Stahl, 4 T.
Knud Kyhn (f. Frederiksberg 1880, d. Farum 1969) Elefant af stentøj, dekoreret med Sung glasur. Nr. 20198. Royal Copenhagen. H. 18.
1 bt. Mg. Barolo Riserva “Monfortino”, Giacomo Conterno 2013 A (hf/in). Owc.
BUDT 10500,- DKK
Carl Wilhelm I Kolbe (f. 1757, d. 1835) Skovparti med en rejsende, der tager et hvil. Tryksign. C.W. Kolbe. Radering. Lysmål 28×35.
Parti handelsvare, Reflekser, Sikkerhedsveste til børn, Div. Badesæt, Billedrammer, m.m.
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
12 bts. Château d'Armailhac, Pauillac. 5. Cru Classé 2005 A (hf/in). Owc.