1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 270 x 96 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Wu Pengshou 1887-1972 Vifte dekoreret med kalligrafi. B. 51 cm.
144 stk Amalie Middagstallerkener Ø 24 cm
VAREBIL, OPEL VIVARO 1,9 DTI. 1st. Indreg: 11-03-2003. Synet: 12-07-2023. Km-tæller viser: 342330. Bemærk: defekt motor.
Celine “Boston” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og brunt læderfor. H. 31 x B. 50 x D. 24 cm.
Kræmmer lot, ca. 25 stk Tasker og rygsækker forskellige modeller Brugte + 1 stk Trolly for taske
Pferd poler maskine for motorer mv. Masser af tilbehør Ekstra gear udvekslinger
INDUSTRISTØVSUGER. Metallo. 2400W, 2 motor, 60L.
Chanel “Logo Shopping Tote” taske af quiltet beige Caviar læder med gyldne beslag, to hanke, en udvendig baglomme, to rum opdelt af en lynlås lomme, to yderligere lommer og beige satin for. H. 23 x B. 37 x D. 16 cm. 2012–2013.
BUDT 15500,- DKK
8 dunke Kalk Væk á 5 liter (ubrugt)
Skruemaskine, 18V, inkl. 2 batterier samt lader. Ubrugt i transportkuffert.