1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 280 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Band till skogsmaskin Märke Olofsfors Kowax Dimension 780x28,5 Banden är i mycket bra skick och sparsamt använda. Banden är ca 2 år gamla.
3 bts. Château Margaux, Margaux. 1. Cru Classé 1996 A (hf/in).
murbor
Westermann & Ekegren Lommeur af 18 kt. guld. Ankergang og nøgleoptræk. Emaljeskive og blåanløbne stålvisere. Støvkapsel af 18 kt. guld. Kæde af 14 kt. guld. Denne vejer ca. 30 g. Uret (uden kæde) vejer ca. 84 g. Ø 48 mm. 1860–70'erne. Senere æske medfølger.
2 stk Gear +2 stk SKF gemmengang + kasse med diverse kuglelejer
TRACKER, 5 stk. tracker f. eks. til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugte.
Badeværelsesskab Dansani Mido +, 2 låger, 1 grå hylde samt 2 krom greb, Har stadig folie på. Skader, se billeder. Ubrugt
1858. 4 sk. LUX-stemplet 60 “RØDBY” [ 7 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk. tracker. Virker via bluetooth på telefon. Flere funktioner, du kan f. eks. Få trackeren til at bippe eller finde den via en "radar" på telefonen. Rækkevidde op til 10 meter inden døre, 25 meter udendørs. 5 stk. sort og 5 stk. hvid leveres. Ubrugte
1 bt. Saint-Joseph “La Sensonne”, Pierre Coursodon 2009 A (hf/in). 1 bt. Cabernet Sauvignon “Gallica”, Napa Valley 2007 A (hf/in). Total 2 bts. Sourced from an excellent private cellar
PALLE med diverse plastproppe.