Cream 27 x 27 x 26 cm, 2 Ks
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Et par malakitmanchetknapper af 18 kt. guld hver prydet med cabochonslebet malakit. Vægt ca. 16 g. Front 1,9 cm. (2)
Mogens Vantore (f. København 1895, d. Helsinge 1977) Opstilling med blomster. Sign. Vantore. Olie på lærred. 89×69. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Stensåg Nuova Fungerar
Valse Ø140cm. Rimas HT - 10 ton
BUDT 16750,- DKK
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
12 pakker tusser ,bla til at skrive på sko, tøj med mere, ubrugte
20 L Mobil SHC tm 524 Hydr. Olie
Brusesæt Hansgrohe myselect S multi set, 3 stråletyper, firkantet brusehoved Ø11 cm, Isiflex bruseslange, Brusestang og holder, mål se billedet, justerbar højde. Ubrugt
Ny reservasjonspris! Kranbil selges for kunde på grunn endret bruksbehov og bestilling av ny bil. Bilen har hatt full serviceavtale fra dag 1 og fremstår meget pen, legger ved servicehistorikk Fult utstyrt med alt du kan tenke deg. Kranen har vanligvis 21m løftelengde, men her er det påsatt forlenger så man kan løfte inntil 30m! For spesifikasjoner på Kranen se vedlagt PDF. EU Kontroll ok fram til 26.02.25 Kran sertifisert fram til Februar 2025 Km vil øke noe da bilen er i daglig bruk. Kunden vil ikke bli kontaktet da all kontakt skal gå mellom oss.
Dumpervogn med tip. Bag låge medfølger. ABC Western 140 L
BUDT 110000,- DKK