Jøla Bagtipskovl B 200 cm
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Står i 6230 Rødekro. Dobbeltdør med matteret glas. Med karm. Måler H: 211,2 x 151 cm. D: 10 cm. Hasp for oven og neden. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Santokukniv, 18 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Perlesmykkesæt og lås af 14 kt. guld bestående af armbånd og halskæde prydet med talrige kulturperler. Perlediam. 6 mm. L. 20–35 cm. (2)
45,9kg. 995x398x740 mm.
VAREBIL, FORD GALAXY 2.0 EcoBlue (190 HK) Van FWD A8. 1st. Indreg: 28-08-2019. Synet: 25-08-2023. Km-tæller viser: 148399. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.
BUDT 16500,- DKK
Denman Design “Sanina”. Fire udendørs bedlamper af patineret kobber med spyd. Halogen med transformere. Etiket fra Denman Design. H. 95. (4)
- Nyserviceret. - Nymalet. - Hårdmetal påsvejse Verachtert VHC-35 - S 80
BUDT 40000,- DKK
Er indrettet med toilet, vand og varmeistallationer. God isolering, pæn og velholdt. Kils Volymbyggen Pavilion - Med toilet og 3 rum
BUDT 45000,- DKK
Kraftig Løfteåg Max. 14000 kg, Egenvægt 140 kg. Årg. 2003
Postkort. 2 album med diverse gamle postkort bl.a. en del fra København og meget topografi samt en del med julemærker. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
144 stk. melamin-børnetallerkner (ubrugt)