PC-bord 90 x 50 cm med udtræksplade, justerbar højde og på hjul
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Kinesisk 20/21 årh. tuschæske af zitan, oval form, med tuschsten, låg med inskription. 18×12,5 cm.
Brusesæt, saniscan, 3 stk., regulærbar brusehøjde, justerbar bruseholder, krom, højde 60 cm. Ubrugt
7 stk Køkkenbordplader alle med håndvask, forskellige Farver og mål op til 300 x 120 cm, nogle med ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Karel Appel (f. Amsterdam 1921, d. Zürich 2006) Komposition. Sign. Appel 76, 13/99. Litografi i farver. Lysmål 45×53. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1650,- DKK
Vandpumpe, 220v, stand ukendt
2st Takfläkter med belysning Olika hastigheter på fläkt Bredd med vingar ca 1300mm
6 bts. Château Léoville Poyferré, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2016 A (hf/in). Owc.
Alfred Christensen Lænestol med stel af bøg, betrukket med stribet uld. Udført hos Slagelse Møbelværk. 1940'erne.
Julenisser med lys 24 stk assoterede modeller
Fendi “Mama Forever” taske af monogrammeret uld prydet med broderi, sølvfarvede beslag, justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og orange for. H. 21 x B. 28 x D. 10 cm.
Reol med 3 hylder i Bambus mål 76x26x77,5 cm , ubrugt i kasse