Buskrydder Al-KO BC4535 II, med benzin motor
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
6 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. (ubrugt) + 6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. (ubrugt) + 6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. (ubrugt)
Hele Verden. Gammelt kartotek i 5 æsker. Ser spændende ud med bl.a. Indien og Egypten mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Svensk design Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Lysegråt felt, samt bort med geometrisk dekor i blå og brune nuancer. Udført midten af 20. årh., Sverige. 300. B. 194.
2 bts. Cognac Grande Champagne “Sérénité”, Bache Gabrielsen Oc.
GGM Gastro Bestik- polermaskine 220V
CYCLONE STØVSUGER, Royalty Line.
Wilo cirkulationspumpe Yonos pico. Ubrugt.
NIVELLERINGSAPPARAT, Prexiso.
Selges på vegne av kommune. Tilstand vist på bildene.
luftventiler
PORTO. 8 øres helsag påsat portomærke 20 øre, 4-blok 1 øre samt 10 øre mærke givende ialt 34 øre straf porto. Sendt fra KBH til Rumænien. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×