1 stk Skriveborde Teak samt kantinebord 120 x 70 cm, med kraftige brugsspor
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Næsten ny maskine - med både pallegafler og læsseskovl ! - Bemærk kun 325 timer. - Lav indstigningshøjde. - 2 meter bred volume skovl medfølger. - Pallegaffel medfølge Faresin 626 Classic 52 - 6 m - med gafler og læsseskoov / Inluded forks and bucket !
BUDT 274000,- DKK
1875–1902. Tjeneste. 8 øre, 1–14.tryk. Lot PLADNINGER hvor 3–9.tryk + 11.tryk er HELT KOMPLETTE og med få mangler i de øvrige. Dog indeholder 14.tryk kun få mærker. Helt UNIKT materiale i gennemgående flot kvalitet, incl. en del striber og blokke, mange pragt/LUX-stempler osv. Ex. Lasse Nielsen [ 6,6B ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Brusesæt Hansgrohe myselect E vario sæt, 3 stråletyper, håndbruser ø 110 cm, Isiflex bruseslange, Brusestang og holder, mål se billedet, justerbar højde og bruseholder. Ubrugt
KOMPRESSOR, Boxer BX-1011, 90 liter. 8 bar, 5.800W, 210 l/min, 220V. Ubrugt.
156 par arbejdshandsker, Granberg 4202 Water Proof str. 10 (ubrugt)
Gübelin Triple calendar af stål. Mekanisk værk med manuelt optræk og kalenderfunktion. 1940'erne. Læderrem med C-type spænde af stål. Ø 36 mm. Stoflomme medfølger.
Postkort. Parti i kasse med ca. 1000 danske postkort. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 x 25 kg MG kombi - Magnesiumchlorid, tøning af is og sne, samt støvbinding, virker ned til minus 35 grader, skader ikke beton, metal, planter, dyrepoter, fodtøj m.m.
6 stk Borde 120 x 80 cm
36 stk Irish coffee glas
400 pakker engangshandsker á 100 stk. (ubrugt)
Metal EL High Volt skabe, 60 x 25 x 16 cm, med nøgler, 6 stk.