Kræmmer lot, ca. 25 stk Tasker og rygsækker forskellige modeller Brugte + 1 stk Trolly for taske
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
-Helt ny årgang 2023 - har aldrig aldrig været brug Kubota RM4005 V - Som ny / Brand new never used !
BUDT 153000,- DKK
Et par kinesiske bojaner af porcelæn, dekoreret i farver med kål, blomster og sommerfugle. Mærket. 20. årh. H. 33. (2)
BUDT 210,- DKK
Entre møbler eller brug dem på værelset, i stuen el. lign. Halvbord i eg med hylde. Mål: 71,5 cm, B: 86,5 cm, D: 40,5 cm. Lille almuemalet kommode med udskæringer. Mål: H: 76,5 cm, B: 68,5 cm, D: 36 cm. Brugte, dermed brugsspor. MOMSFRI
2 sæt Earpads, et sort og et hvidt sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC SA 250 Typ 2 - RA ABC SA 250 Typ 2 - RAUCH
BUDT 7750,- DKK
Chippendales oval fad 57x43 cm 9 stk.
96 stk Snapseglas 2 cl.
Ca.108 stk Fyrfadstage model Åkande H 4 cm
Ca. 200 stk Plastikposer med hank, + 8 ruller Tapet 3 forskellige modeller
Topas- og diamantring af 18 kt. guld og hvidguld prydet med smaragdslebet topas omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.30 ct. Vægt ca. 12 g. B. 16 mm. Str. 55.
Kirkebænk af delvist bemalet træ, rigt udskåret med figurer, engle samt “Anno Domini, Victor Bloch, mcmIII (1903)”, dekoreret med bemalede motiver i form af bibelske scener i polykrome farver. Cirka 1900. H. 168. B. 181. D. 74.