3 Stk Loftophæng til Projekter, + 9 stk Vægbeslag for TV-ophæng 23" + 16 stk HDMI kabel 2meter ProHD2000 m.m.
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Kande, stage, relief, strygejern, opøse skeer i messing. Kobberkande, stager, stål fad og skeer, glasfad med hank. Brugt. MOMSFRI
ESBØL. Meget pænt stjernestempel i BLÅ farve på postkort frankeret med 3 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anton Rooskens (f. Griendtsveen 1906, d. Amsterdam 1976) “Figures in landscape”, 1972, No. 483. Sign. Rooskens 72 samt sign. på bagsiden med titel. Olie på lærred. 81×65. Proveniens: Court Gallery, København. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet fra ovennævnte i 1972. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 sal LED loft pendler, ubrugte
Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981) Halskæde af sterlingsølv prydet med stor cabochonslebet grøn agat. Dessin nr. 130A. L. ca. 41,5 cm. B. 37 mm. Georg Jensen efter 1945. Litteratur: Afbildet som armbånd i bogen “Georg Jensen - A Tradition of Splendid Silver”, af Janet Drucker, 1997, s. 105. Georg Jensen æske medfølger.
Ca 110 Ruller fibertape scrim 50 mm, ubrugt i kasser
Baby Rabbit stol i smuk duegrå farve. Designet så børnene kan læne sig op ad ørene, side omvendt ved at ride på den eller ved at hvile armene på ørene (Siddebilleder er for at vise forskel på str. Dette er den lille.) Den kan både bruges indendørs og udendørs. Lavet af polyethylen, måler 45 x 26 x 53 cm. Sædehøjde 30 cm. Vejer 2 kg. Nypris 820,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Køkkenvask intra Juvel, K480-R01, bredde 54 cm og dybde 40 cm. Ubrugt
1871. 16 sk. 1.tryk. UTAKKET PRØVETRYK i parstykke. Attest Nielsen [ 3 ] [ (*) ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×