Kræmmer lot, Ca. 20 Fletkurve + Skåle , Bakker, fade samt 2 Spejle med skodder
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
TALJE, 2T, 3 meter. Ubrugt.
gaffelender
VAREBIL, MERCEDES-BENZ Vito Kassevogn 114 CDI KSV Ekstra Lang. 1st. Indreg: 04-06-2015. Synet: 22-06-2022. Km-tæller viser: ukendt.
BUDT 15500,- DKK
15 stk. sten vinduesplader 20x300x1990mm. Ubrugt
Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Kystparti med udsigt over en fjord. Sign. E. Wennerwald, 1906. Olie på lærred. 75×104.
Bockmann AEBB 2400 Hestetrailer, Årg 2013, til 2 heste, T 2400 kg. L 1420 kg. med rum for udstyr, Tidl reg nr AC 4206
3 bts. Mg. Champagne “Millésime”, Taittinger 2016 A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1650,- DKK
BUDT 36000,- DKK
David Webb Et par emalje manchetknapper af 18 kt. guld i form af frø hver prydet med grøn og rød emalje. Samlet vægt ca. 22.5 g. L. 20 mm. Ca. 1970. (2) David Webb var en amerikansk smykkedesigner kendt for sine farverige og skulpurelle smykker ofte inspireret af naturen og dyreverdenen. Kvittering og æske medfølger.
Aktiebrev fra Rønne Teater med “Falkenskiold 1825” stempel og indskudt 4 RBS. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SSR Laser Receive Somero CopperHead 3,0 XD laser screed
BUDT 55000,- DKK