Parti Handelsvare, 3 sæt Knive hver med 7 dele, 3 sæt Skåle for microovn, Plaster og Tandstikker m.m.
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Celine “Box” taske af mørkegrønt glat læder med gyldne beslag, aftagelig skulderstrop, tre rum, tre indvendige lommer og mørkegrønt læderfor. H. 19 x B. 24 x D. 7 cm.
Danmark. Kasse med årsmapper inkl. 1969 og til ca. år 2000. Desuden souvenirmapper, 4-blokke og lidt hæfter. Høj pålydende værdi. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Otto Olsen (f. København 1905, d. sst. 1966) Udsigt over en mindre lystbådehavn. Sign. Otto Olsen. Olie på lærred. 27×36. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
5 stk Loft lamper, ubrugte
M.A.N./VW 9.136 F DUBBH Årsm: 1987 Mätarställning: Senast godkända besiktning 2022-08-08 Besiktigas senast 2023-06-30 Körförbud 2023-07-01 Längd: 6.90 m Bredd: 2.41 m Vikt: 6170 kg Lastutrymmets längd: 3.75 m TMA Skydd Har ni kört med 23 år Dåligt batteri Ej startad
7 stk. spejle 70x120cm med LED lys og frosted kant. Ubrugt.
Fransk senempire kaminur af forgyldt og patineret bronze, urhus med liggende hund, forsølvet skive. Glaskuppel med base af palisander medfølger. Ca. 1820. Glaskuppel H. 51. B. 28,5. D. 18. Bordur H. 38. B. 19. D. 11.
10 stk rum deler kasser i lækker kvalitet, ubrugte i kasser
Designer chaiselong designet af Tateishi Shoiji i massiv egetræ, med armlæn af massiv valnøddetræ. Beige betræk. Ubrugt i org. emballage.
BUDT 1800,- DKK
Værktøjsvogn i virkelig kraftig og lækker kvalitet, skuffer med glideskinner og gummi indlæg, Måler 100 høj, 69 bred, 46 dyb
40-50 stk vintermåtter Rockwool 3m. på palle.
Postkort. Over 150 stk. topografiske kort fra fyn i album, med bl.a. en hel del maritime motiver. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK