Ca. 150 stk Aion air fresh med 6 forskellige dufte
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
ESSAYS. Planche med UNIKKE HÅNDTEGNEDE frimærkeudkast. I alt 34 stk. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Disko-kugle m. motor
2011 Nissan Micra 1.2 Bensin, gått 227857 km. Perfekt pendlerbil med lavt bensinforbruk. Kjente feil og mangler: -Noe rust -Små bulker flere steder og riper i lakk Siste EU-kontroll: 08.12.2021 Neste EU-kontroll : 08.12.2023 Brukt som leiebil og derfor avskiltet og ikke EU kontrollert
3 stk 5-armet stager, sølv look H 65 cm
1 stk. Leitmotiv "Just married" lampe (UBRUGT)
- NB. Den gule saltspreder på billederne, er ikke en del af auktionen! - Kasse mål 2,00 x 1,05 x 0,60 ABC Kassevogn
BUDT 4000,- DKK
NB! Olie slanger skal skifte ABC Archimedes by Voulgaris - Grab
Palle Suenson (f. 1904, d. 1986) Et par fritstående to-pers. bænke af cubamahogni. Dybthæftet sæde og ryg betrukket med originalt patineret nigerskind. Udført 1930'erne hos snedkermester Jacob. L 112. (2)
2st Takfläkter med belysning Olika hastigheter på fläkt Bredd med vingar ca 1300mm
SMÅRUMS SKAB.
Fremstår næsten som ny. Ikke brugt de sidste 3 år på grund af salg af marker. Er jævnligt startet op og er blevet vedligeholdt. Der medfølger 2 sideknive. Er udstyret med den store motor og Add Blue. Lavt timetal. Vogn til skærebord med dobbelt hjul. Store dæk. New Holland CX 8080 - Video! - 30 fod cuttingtable-
BUDT 748000,- DKK