Bestik Rustfri stål m. Soet skaft 12 stk Knive, gafler, spiseskeer, teskeer, salatsæt, kartoffelske og sovseske
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Vasily Yakovlevich Grachev (f. 1831, d. 1905, russisk kunstner) Farvelkysset. Russisk skulptur af patineret bronze med en kosak, der tager afsked med sin kæreste. Sign. Grachev (med kyrilliske bogstaver). Udført hos C. F. Woerfell Bronzestøberi, Skt. Petersborg. H. inkl. spyd 30. L. 21. B. 13,5.
BUDT 17000,- DKK
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003) Uden titel. Sign. MA 1979. Tusch på papir. Bladstørrelse 56×42. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gyllepumpe Ansager Galvaniseret Mål 500x200x200cm Styring/medfølger
AUTOGRAFER. Interessant lot med ca. 30 danske og udenlandske autografer - mest på fotos ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Romerske kejserdømme, Claudius, 41–54, Sesterts, Rom, 41–50, EX S C OB CIVES SERVATOS, 26,02 g, RIC 96, C 112 Ex. Professor Niels Hannestad
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 CDI KSV A2 RWD AUT. 1st. Indreg: 20-12-2019. Synet: 02-09-2024. Km-tæller viser: 221189.
BUDT 40500,- DKK
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016) “VIAE”, 97. Sign. betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 50×60. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
50m ubrugt gummikabel 5x2,5
Står i 6230 Rødekro. Tremix vibrator - 1261. Med Honda motor (4 stroke). BFP Nr: 2210. Fra 2007. Måler 201 cm. i længden. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Signeret og dateret Luri tæppe, Sydlige Persien. Design med palmetter og geometriske ornamenter. Ca. 1930–1940. 300×162.