Royal Copenhagen Vase H 22 cm har skår ved fod, samt 5 dele Brugskunst
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Står i 6740 Bramming. Udendørslamper fra Nordlux. Model Scorpius - 1 stk. lille og 2 stk. maxi. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
EFTERSYN: ONSDAG DEN 20-11-2024, fra kl. 12.00 til 15.00, Håndværkervej 2 - 6920 Videbæk.
240x117
Álö quicke Q3s frontlæsser. Læsseren er monteret med skovl. Har kun været brugt meget lidt. Beslag til traktor medfølger ikke.
Toiletsæde Grohe Essence med beslag. Ubrugt
Fin skovl med kraftigt overfald Euro skifte. Ca. 265 cm bred Der er læssemaskine på lokationen
Står i 6740 Bramming. Lamper og armaturer, bl.a. Solar light, Thorn Arroslm mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
5 stk 60W solcelle gadelampe med bevægelsessensor og indbygget batteri. 60W 6500K. 5V. Ubrugte. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
2007mod. TOYOTA HIACE 4WD LANG 396000km Var i daglig bruk inntil den ble parkert for ca 1,5 år siden Påkost må påregnes før EUkontroll
Tre Shiva lingams af poleret sten. Vægt ca. 2644 g. 20. årh. L. 9–17 cm. (3)
PLAST INVERTER. Ikke afprøvet.
BUDT 26000,- DKK