Ca. 125 stk Denim-veste, damemodeller str. XXS - 5XL Bemærk mange er falmet i farven, med lagerspor
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Se billeder
BÅNDSAV, FMB, med automatisk fremtrak af emnet.-
Grydesæt, 12 dele, også til induktion. Ubrugt
Køkkenvask Skanitek Fold 500-Ifu Ux, rustfri stål, 54 cm bred og 50 cm dyb. Brugt kortvarig
Hele Verden. Parti kartoteker og lidt andet i 2 flyttekasser med bl.a. en del ældre Italien samt set en del Tyskland og Norge med bundter mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kaffemaskine Daalderop Professionel 40, med tappehane, til 40 kopper, 220V, i transportkasse
Breitling Armbåndsur af guldbelagt stål og stål. Model Lady J, ref. D52065. Quartz med dato. Rem af blå skind. Ø 32 mm. 1990'erne Æske og garantibeviser medfølger.
1904. Chr. IX, 10 øre, pos. 41 “2. A DEFEKT”. Stemplet eksemplar. [ 47 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
O. D. Ottesen, stil, 19. årh. Vildtvoksende roser og valmuer. Usigneret. Olie på lærred. 48×38,5.
BUDT 2300,- DKK
1 bt. Barolo Riserva, “Villero”, Vietti 2004 A (hf/in).
BUDT 1700,- DKK
Christian V, Kongens fromhed og retfærdighed, u.år (ca. 1671), usigneret, G 205, JS 503, MEM 11.845, 50 mm, 57,2 g, let pudset - særdeles sjælden type hvor den enevældige konges retfærdighed spejles i kong Salomons dom (1. Kongebog 3:16–28)