3 stk Væglamper hver med 3 spot, 3 x 10W der medfølger Halogenpære, ubrugte
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Ventilsæt, Corner Manuel Kriss, krom. Ubrugt
Står i 6230 Rødekro. Plast drej/kip vindue, som måler B: 130 x H: 156,4 cm. D: 9 cm. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Signeret og dateret Luri tæppe, Sydlige Persien. Design med palmetter og geometriske ornamenter. Ca. 1930–1940. 300×162.
Rubin- og diamantbroche af sølv og 8 kt. hvidguld prydet med fire facetslebne syntetiske rubiner omkranset af talrige rosenslebne diamanter. Vægt ca. 10,5 g. B. 2 cm. L. 3,6 cm.
Bulgari Bulgari Bulgari af 18 kt. hvidguld, ref. BBW33GLSKP. Mekanisk værk med automatisk optræk. 2000'erne. Bulgari alligatorrem med C-type spænde af stål. Ø 33 mm. Bulgari-æske medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
1 stk Køkkenbordplade med håndvask, ca. 337 x 120 cm, kan have ridser og mangler samt transportskadet, Kom til Eftersyn
Emanuel A. Petersen (f. Frederiksberg 1894, d. Farum 1948) Parti fra Grønland. Usigneret. Oliekridt på papir. Lysmål 18×26.
6 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.
Den provisoriske Regering, 1848, 4 Thaler - 10 Mark S-H Courant, Folio 440, No. 42147, Sieg 15, Pick A489, lille papirtab i nedre margin Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr
3 bts. Château Bélair-Monange, Saint-Émilion 1. Grand Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1250,- DKK
STORVORDE og VADUM. Stjernestempler på brevkort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Mål: B 150 cm x H 160 cm