Ca. 300 stk Jule-charms + ca. 75 Armbånd i Læder og Sølvlook, der medfølger stativ til armbånd
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Pælebor med benzinmotor + ekstra benzinmotor honda
Sæt på seks dækketallerkener samt tilhørende fad., fane støbt med rocailler og kæmninger. Steingrim Winther. Vægt 4488 g. Diam. 28 og 37 cm. (7)
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
1 bt. Dmg. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2010 A (hf/in).
Bemærk de få timer! Deutz-Fahr 9340 TTV Warrior - 12 ton
BUDT 690500,- DKK
Meget velholdt frontlæsser traktor. Bemærk kun 1.790 timer. Nyere frontlæsser, kun brugt 500 timer. Elektrodrive QS. Skovl 2 meter, klog 1,2 meter og halmspyd medfølger. Zetor Forterra 140 HSX - 4,6 ton - Front loader - Frontlift
BUDT 245000,- DKK
Grydesæt, 8 dele, også til induktion. Gryder: 16cm/2.1L, 18 cm/3L, 20 cm/4L samt 24 cm/6.6L. Ubrugte inkl. Låg
Frank Hammershøj (f. Assens 1940, d. 2013) Uden titel. Sign. FH. Olie på plade. 80×70. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Tue Poulsen (f. København 1939) Rektangulært sofabord af wengé, plade ilagt kakler af stentøj med glasur i brune og blå nuancer. Sign. Tue. H. 50. L. 134. B. 80.
Skruetrækkersæt med 100 dele i plastkasse. Der medfølger stoftaske til opbavaring og transport. Ubrugt.