Baderumsknage, Sæbedispenser, 600mm Hylde m. holder, 600mm Håndklædestang alle dele er Sorte (E, 6, 7, 11, 13)
Afhentes: 6933 Kibæk. (via Google Maps)
Hel og Halvpaller, 25 stk Hel EUR paller + 12 stk. Halvpaller
Ponny Fliseklipper hydraulisk max. Bredde 85 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trai ABC Drival 3500-2 Kabel trailer / Cable trailer
BUDT 30000,- DKK
Værktøjsvogn Bearsafe, sort, med 6 skuffer og en del værktøj. Skuffer kan aflåses med centrallås, låge med lås i siden af skabet med plads til opbevaring af spraydåser mv. store letløbende hjul. Ubrugt, Model foto.
Helt Ny Komatsu Hydralikk Olje Kjøler. Står i orginal forpakkning. Passer til Hjulgraver: PW 160 - 7 PW 160 - 8 Dele Nr: 20G-03-32130 vekt: Ca 21 kg
Græsk-Akamenidisk libationsskål af bronze med omphalos og bred rand, eksteriør drevet med kannelurer. 4. årh. f. Kr. H. 7 cm. Diam. 14 cm. Proveniens: Dansk privatsamling. Erhvervet i 1991, Kunsthallen auktion 407, lot 707.
Louis Vuitton “Alzer 60” trunk af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort læderhank, et rum med stropper, beige for samt udtagelig bakke. To nøgler medfølger. H. 22 x B. 60 x D. 42 cm.
BUDT 16000,- DKK
1915. 80/12 øre, grå/rødlilla. OMVENDT RAMME. Meget sjældent mærke annulleret med blåkridt [ 82y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Et par solitaire diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.66 ct. Farve: D. Klarhed: VS1. B. 5 mm. (2) HRD certifikat nr. 240000054523 og 240000054517 medfølger.
ACTION/SPORTSKAMERA - SORT farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
8 stk metal skilte i retro stil, ubrugte
Geo fennel FL250VA-N, laser niv. App, med udstyr, modtager, lader, treben, målepind, tænder fint og strøm på ved indlevering