Lukker 05/12-2024 11:55:00
Wacker BS60-2 stamper/jordloppe. Defekt. Svingkoblingen, som forbinder motor og arbejdsfunktion er defekt, gået fra hinanden. Reparation ikke forsøgt. Se billederne for yderligere detaljer.
Afhentes: jr- 4400 Kalundborg., Denmark (via Google Maps)
Engcon SK-05 i god stand Gribevidde A: (maks. mm) 1.110 Skærbredde B: (mm) 505 Kæbelængde C: (mm) 460 Gribekraft: (kN) 8 Engcon SK-05
BUDT 10250,- DKK
2 stk. Frandsen børnependel(ubrugt)
Transportabel højttaler. Med bluetooth og indbygget batteri. SD-kort/USB læser samt AUX indgang. 2 stk. 6,5" basenhed. Indbygget lyseffekt. Inkl. mikrofon. (ubrugt) + Teleskop/stjernekikkert. 25x/50x forstørrelse. Inkl. Star Walk 2 licens. (ubrugt)
KNIVSÆT, Rheinstahl, 5 dele i gaveæske.
Jens Peter Dahl-Jensen (f. Nibe 1874, d. København 1960) “Mand med kakadue”. Figur af porcelæn, dekoreret i underglasurfarver. 1305. Dahl-Jensen. H. 24 cm.
Holger Lübbers (f. København 1850, d. sst. 1931) Marine med sejlskibe under orange himmel. Sign. H. Lübbers. Olie på lærred. 15,5×25.
Rørtænger 2" 2 stk. Novipro. Ubrugte
26 stk topnøglesæt i kraftigt kvalitet. Ubrugt.
2 gearmotorer
ubrugte luftventiler for el
Softicemaskine med 3 aftapningshaner. Producerer 20-25 L. pr. time. Der er 2 tanke så der kan produceres flere varianter på samme tid. Betjenes på digitalt display, og udført i rustfri stål. Effekt på 1850W. Fødevaregodkendt. Ubrugt. Model foto.