2 visninger
Lukker 28/11-2024 09:00:00
Beskrivelse:
Ingen beskrivelse
BUDT ?,- DKK
Afhentes: CT - 9230 Svenstrup J., Denmark (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Celine “Vintage Bucket Bag” af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og brunt læderfor. Pung med lynlås medfølger. H. 28 x B. 27 x D. 12 cm. (2)
dage
timer
min
BUDT 3000,- DKK
AFSLUTTET
6 bts. Clos Canon, Saint Émilion Grand Cru 1997 A (hf/in). 3 bts. Chateau Les Hauts de Brame, Saint-Estèphe 1995 A (hf/in). 1 bt. Château Gloria St. Julien 1984 B/C (us). Total 10 bts.
5 visninger
BUDT 1050,- DKK
Kraftigt maskinlad til wirehejs. Stålramper som kan foldes op og bruges som stop. ABC Maskinelad - Kraftige ramper/stopklodser
3 visninger
BUDT 15000,- DKK
Stort spejl med ramme i jern, "GULD", kan hænges vandret og lodret, B 110 x H 220 x D 3 cm. Vægt 37 kg. Vejl. udsalgspris 4495,- (GWM02G )(6)(ubrugt)
6 visninger
BUDT 100,- DKK
10 stk metal skilte i retro stil, ubrugte
BUDT 0,- DKK
Salt og sand udlægger til montering på mindre traktor eller redskabsbærer o.lign. Max. indhold 1500 kg. Nye tandhjul og lejer. presenning - kraftig omrører - hurtig tømnin SAMASZ Gobi 140 Salt og Sand udlægger
1 visning
BUDT 4000,- DKK
Norge. FORSENDELSER. Æske med diverse breve inkl. bedre bl.a. brev med 3, 4 og 8 sk. 1869-udgave fra Bergen Til Frankrig mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 visninger
BUDT 1650,- DKK
Palle m/div. Rengøringsartikler
4 visninger
EL Kabine Scooter Telmor Yimeng 25 KM/T, med næsten nye batterier, 2 persons, skal ikke have nr pl. på, med diverse risser, brugsspor, kører fint, uden papirer, viser 10 26 km, MF
BUDT 3100,- DKK
"Saltsprederen" monteret bagpå medfølger. Har noget rust. Må kun sælges til eksport, se Vilkår og Betingelser punkt 11. Yanmar EF235 - 4WD - Kun 912 timer / Only 912 hours
BUDT 28500,- DKK
Popcornmaskine, 230V, rød, til både prof og privat brug. Modellen er fødevaregodkendt. Den er udført i en god kvalitet, med autentisk tivoli design. Måler 56x42x76 cm. Tilsuttes 220v-240v/ 50-60hz. Aftagelig teflon belagt gryde som sikre let rengøring. Samtidig er drypbakken og skuffelågen aftagelig og udført i rustfri stål. Ubrugt.
BUDT 350,- DKK
Norge. 1867–1998. Ubrugt/postfrisk samling i 2 Lindner-albums [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
12 visninger
BUDT 1950,- DKK