Lukker 30/11-2024 17:00:00
2 DUBA skabe h:115 cm / b:80 cm / d:36 cm
Burberry Bæltetaske af quiltet sølvfarvet læder med sølvfarvede beslag, justerbar bælte, et rum med en indvendig flad lomme og sort for. H. 10 x B. 18 x D. 4,5 cm.
Anders Moseholm (f. 1959) “Curve No 5”, 2014. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 92×92. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Støttebeslag til glasvæg.Længde 35 cm 2 stk. Ubrugt.
Hele Verden. Originalt parti i 3 flyttekasser med meget blandet materiale og bl.a. set en del Brasilien og Tyskland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SLAGNØGLE, Boxer SR-022.
El-barnebil m. lader og fjernbetjening (ubrugt) + el-barnemotorcykel (stand ukendt)
Oldtimer Jerrycans Palle med 14 stk. brugte originale US jerrycans.
Dansk sort messingmonteret dolk omkring 1850 med rund knap i træ, lille parerstang endende i “kugler”, ca. 19,5 cm. lang tveægget klinge i sort læderskede med tre beslag. Øverste beslag med indridset monogram CP. (1) Proveniens: Kurt Bang Petersen.
Står i 6740 Bramming. Kabler - kobberkabel, wire og kæde. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Står i 6230 Rødekro. Ok transport tank, til batteri. 450 liter. Fra 2003. Med pistol. Måler H: 65 cm, L: 101 cm. B: 76 cm. Brugt til diesel. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1 bt. “Sta. Rita Hills”, Eleven Confessions Vineyard Grenache, Sine Qua Non 2019 A (hf/in).