Lukker 30/11-2024 17:00:00
2 Kinnarps skuffedare: h: 61 cm / b: 40 cm / d: 60 cm
Diamantring af 14 kt. hvidguld prydet med ovalslebet diamant på ca. 2.22 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Farve: H-K. Klarhed: VS-SI2. B. 9 mm. Str. 50. GIA certifikat nr. 6272023109 medfølger til centerstenen.
Hitachi/Hikoki stiksavsklinger 29 pakker.
Hele Verden. Meget usædvanlig og spændende gammel lagerbog med diverse lande [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk Rulleborde med 2 hylder 94 x 60 cm H 87 cm
VINTEN-ENNER-SKOLE. Meget pænt stjernestempel på postkort frankeret med 5 øre, Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Armbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 22 g. L. 21 cm. Ekstraled medfølger.
10 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1220X2440X15 mm. Ubrugt
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BSV KS BSV KS ll
1854. 2 sk. blå. 2 stk i postfrisk kvalitet. Lidt gummi folder. [ 3 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) Uden titel. Sign. W. Anastasi 96. Farvekridt på papir. Bladstørrelse 26×32.