Lukker 02/12-2024 13:25:00
50st Takfäste/ Läktfäste för montering av solpanels skenor Click Fit EVO
Afhentes: Trelleborg, Sweden (via Google Maps)
“Perlestellet” Fire tallerkener af porcelæn, en med gennembrudt fane samt en assiet, dekorerede i farver og guld med henholdsvis blomster og dyr samt en med hummer. En signeret Ivan Wriss, Privat.Royal Copenhagen. Diam. 25,5 og 27 cm. L. 21 cm. (5)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk New Holland 7840 - 4,7 New Holland 7840 - 4,7 ton
BUDT 78000,- DKK
324 store pakker skumstickers, så man kan lave et helt tema på væggen.
1918. 27/1 øre - 27/10 øre. Vm. III. Komplet sæt postfrisk med hjørnemarginaler. [ 85X-89X ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 370,- DKK
Volvo Typ: L180E Årsm: 2005 Tim: 27662 Längd: 9,10 m Bredd: 3,40 m Höjd: 3,58 m Vikt: 29700 kg Spakstyrning Centralsmörjning Maskinen är fullt fungerande
Jürgen Reichert (f. Mannheim 1953) Uden titel. Sign. Reichert 84. Olie på lærred. 150×150. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
FJERRITSLEV 13.4.02. Lap. VIb på brev til Silkeborg. Et af KUN 2 KENDTE BREVE med dette lapidarstempel! [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Midi Data Logger GL220, taske med kabler medf. Stand ukendt
Køkkenvask lavabo LA480, rustfri stål, medfølger bundventil, strainer og monteringsclips. 56 cm bred og 50 cm dybde. Ubrugt
14 stk. div. Vægure
God cement mixer. Kan have rester af beto Schwing Stetter 10 m3
BUDT 20250,- DKK
ubrugt gearmotor 0,55KW, 100:1