Lukker 02/12-2024 14:25:00
70st installationsplåtar för montering av solpanels skenor på papptak Rostfri Vagnsbult M10-30 medföljer
Afhentes: Trelleborg, Sweden (via Google Maps)
Elværktøj, Makita, borehammer, vinkelsliber, hammer, stiksav
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör.
Synet 21.6.2023. Nummerplader følger ikke med. Registreringsattest følger med. Ifølge sælger, virker den, som den skal. Ikke afprøvet under gennemgangen.
FREDERICIA-AALBOBG. Bureaustempel (med stavefejl) på brev og brevkort [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 24
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Munkegaard”. Kateder samt stol med stel af matforkromet stål. Top af lamineret teak. Front med to skuffer. Formgivet til Munkegaardsskolen 1955. Udført hos Fritz Hansen, ca. 1955. H. 71. B. 91. D. 72. (2)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Dantherm B 360 Kun startet 1 g Dantherm B 360 Kun startet 1 gang
BUDT 5250,- DKK
Arne Haugen Sørensen (f. København 1932) “Ikaros fald”. Sign. A. Haugen Sørensen 95. Akryl på lærred. 200×200. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 stk. figurer H: 53/54 cm. (ubrugt)