Lukker 01/12-2024 17:00:00
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk ( Modelfoto)
VARMEKANON, Boxer BX-348. Gas varmekanon 48 kW.
Marius Skov (f. Skodborg 1885, d. 1964) Gadekær med svaner. Sign. M. Skov. Olie på lærred. 53×63. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Harlekin bestik i sølvplet, 97 dele. 19 spiseskeer, 22 gafler, 22 dessertskeer, 14 kagegafler, 13 teskeer, 7 stk. tilbehør. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. SAVA str. 215/65 R 16.
Parti div. handsker
Kinesisk hatstand af porcelæn, dekoreret i jernrødt med guder og tjenere. Monteret som bordlampe. Mærket. 20. årh. H. ekskl. montering 28.
VÆGT med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Max. 40 kg. Med 220V strømforsyning og indbygget opladeligt batteri. Med belyste displays, både foran og bagpå vægt. Ubrugt.
Samlet vejl. Pris estimeret til 100.000 DKKSe billeder Antallet er et estimatVi opfordre kraftig alle interesserede bydere til at komme til eftersyn for at besigtige det store varelager, samt omfanget af antal og nedpaknings muligheder
18 visninger
BUDT 4400,- DKK
LYSSKILT, Porsche, 9V LED, 40 x 90 cm.
Stort parti nitromors og træpleje, samt filler.
4 stk. toiletter, hvoraf 2 er adskilt. Rullebrædder medfølger ikke.