Lukker 01/12-2024 17:20:00
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Liftket 250 kg. Elkran, 690v, uden kæde, fremtræder ubrugt
Velholdt maskine med 3 skovle. Delvis manuel centralsmøring. Slør efter alder og timer. Volvo ECR88 D - Minigravemaskine / mini excavator 9 ton - Video - Lavt timetal
BUDT 218000,- DKK
RULLE STILLADS, ZEGRA, med stige. Ubrugt.
2 dækreoler, sammenklappelige og stabelbare
52 stk terrassebrædder af lærk, douglas, fyr eller gran 28x120x2100mm. Ubrugt, har stået udenfor i længere tid.
30 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. (ubrugt)
Hele Verden. Fyldigt parti i 4 flyttekasser fra realisation med større antal samlinger og album samt meget andet bl.a. ældre kartotek oversø. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Masser af Mylar til Fluebinding, mange størrelser og farver. Der er alt på billederne. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
1915. 10 øre, blå. Postfrisk 4-blok med marginaler. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ubekendt maler, 19. årh.s begyndelse Opstilling med et sølvkrus omkranset af drueklaser. Sign. monogram 1827. Olie på lærred. 50×72,5.
PALLE med div svejse udstyr og elektroder.