Lukker 01/12-2024 17:30:00
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 31-34 ubrugte
Brusehoved Grohe vitalio start 210, ø 210 cm. Ubrugt
Italiensk bredt flettet armbånd af 18 kt. guld. Vægt ca. 81 g. B. 2,3 cm. L. 21,5 cm. 2013.
BUDT 30000,- DKK
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 Caterpillar 301.7 - Minigravemaskine / mini excavator 1,8 ton
BUDT 65000,- DKK
Frederik V, krone 1747 A, H 29B, S 16, 18,09 g - pæn, ældre toning.
Diskoteks forstærker 2 x 300 watt med fj. Betj., bluetooth modtager, USB/SD-kort afspiller og 10 bånds equalizer. Kan bruges med 220 volt eller 12 volt. Ubrugt
ERSLEV. Stjernestempel på postkort frankeret med 3 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 4000,- DKK
gearmotor
Højtryksrenser Nilfisk Core 125 med Lanse, Børste, Slange og Kabel
Burmesisk half moon betel-æske af sølv, rigt drevet i relief med fugle, bladværk og ornamentik. Mærket med hare under bund. Vægt ca. 126 g. 19. årh.s slutning. H. 4. B. 10.
BUDT 1250,- DKK
Postkort. 19 stk inkl. et dobbeltpostkort og 4 kort med frimærker hvoraf 2 med USA 2 c og en med 5 øre Chr. X fra Danmark samt 5 Bit Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SLAGNØGLE, Boxer SR-022.