Lukker 08/12-2024 14:20:00
Romerske kejserdømme, Julia Paula, Augusta, 219–220, Denar, Rom, CONCORDIA, 3,22 g, RIC 211, RSC 6a Ex. Professor Niels Hannestad
Dykpumpe til beskidt vand. 15000 L/time. Metalhus. Max. 20 meter løftehøjde. Ubrugt
Lysberg, Hansen & Therp Et par sideborde stel af messing, top marmor. Udført ca. 1950'erne, antageligt hos Lysberg, Hansen & Therp. H. 46. L. 50. B. 32. (2)
Står i 6740 Bramming. 2 stk. LED panel fra Unite. 28 W. Måler 59,5 x 59,5 cm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Olafur Eliasson (f. København 1967) Uden titel. Sign. på bagsiden Olafur Eliasson 1993. Olie på lærred. 65×254. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
198 flasker trærens, Woody á 750 ml. (ubrugt)
Glaskander 1,3l ca. 45 stk. i opvaskebakker
Danmark mv. Flyttekasse med diverse mærker inkl. en Danmark samling, indstiksbøger og løst. Set lidt stjerne stempler mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stort parti spray-plaster, Eurosirel á 40 ml. (ubrugt)
Gucci To armbåndsure af guldbelagt stål Model 2600M og 3900L. med henholdsvis guldbelagt lænke omkreds ca. 17,5 cm samt sort rem af læder. Ø 12–23 mm. Quartz. (2) Købsbevis på det ene ur medfølger.