Lukker 08/12-2024 14:27:00
Byzantine Empire, silver ring depicting a saint and an angel, 2,78 g.
Märke: Y-Lift Årsmodell 2003 Max lyftkapacitet 1000 kg Totallängd 1,7 m Höjd 1,62 m Bredd 1 m Max lyfthöjd 1 meter Pallyftaren är testkörd och fungerande, den går att tilta åt både håll. Perfekt för arbetsplats där man vill få upp materialet i rätt arbetshöjd.
16 liters akku-rygsprøjte, Trolla (ubrugt)
Ca. 116 stk Amalie Middagstallerkener Ø 24 cm
STOR udstillingscykel, speciallavet af smed. Stået i Aabenraa under Tour de France i 2022. Nypris kr. 10.000,- Fremstår i rigtig fin stand. Mål H2,0 x L4,0 meter. God blikfang for cykelhandler, eller reklamesøjle ved de Danske cykelløb. +MOMS
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Nyklassicistisk sejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler, bladværk og blomster. 19. årh.s. midte. H. ca. 229. B. 108.
Chanel Mini kamerataske af grønt quiltet ruskind med gyldne beslag, kædehank, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og sort læderfor. H. 13 x B. 19 x D. 7 cm. 1986–1988.
BUDT 11500,- DKK
Står i 6740 Bramming. 9 stk. Junistar ECO - 2700K, hvide LED spot. En brugt til udstilling, de andre ubrugte. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Aquamarin- og diamantring 14 kt. hvidguld prydet med modified cushion-cut aquamarin på ca. 17.35 ct. flankeret af otte brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.10 ct. Farve: H. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 14 g. B. 22 mm. Str. 59.
Antikt Heriz tæppe, nordvest Persien. Design med lille central roset omgivet af stiliserede rosetter, grene og bladværk på blå bund. 20. årh.s begyndelse. 422×350.
- Er lige hjemkommet fra et byggeprojekt, hvor de har fungeret i 2 år. - Arbejdsplatform arbejdshøjde 22 meter. - Der medfølger 2 ekstra platform forlængere af 1,5 meters længde. - Total platforms længde ca. 10,5 meter og bredde 1,5 meter. - Alle platformene er stort set identiske med små ubetydelige kosmetiske og design forskelle. - Platformene samt tilbehør kan derfor variere en smule i forhold til billedern Hek MSHF - inkl.22 meter master
BUDT 19500,- DKK