Dansk guldaldermaler, 19. årh.s

Lukker 09/12-2024 18:13:00

Dansk guldaldermaler, 19. årh.s første halvdel Portræt af Sophie Wilhelmine Møller (1823–1872). Usigneret. Olie på lærred. 25×22. Empireramme.