Lukker 09/12-2024 18:30:00
Christian Holm (f. København 1803, d. Rom 1846) En rygvendt mand og en rygvendt kvinde. Begge sign. Chr. Holm. Én dateret D. 20. Jun. 1833. Bly og vandfarve på papir. 24×17 + 21×12,5. (2).
Står i 6740 Bramming. Trådløs foto gong fra Servodan og trådløs sensor med arbejdslampe. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Gulvvaskemaskine Hako B910, med oplader, kører med larmer fra børstehoved
Samlet beholder med fire tragte i bunden - ikke separerede. Stativ i rustfrit stål. Beholder i solid plast - formentlig PP (polypropylen) eller PE (polyethylen). Længde 420 cm. Bredde 80 cm. Højde 215 cm (hele stativet).
BUDT 103500,- DKK
KRYDERISÆT med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
25 stk Sortimentskasser heraf 22 stk 20,5 x 34,5 x H 15 cm + div. kasser
Ungarn. 1951. Frimærkejub. Stemplet sæt miniark. AFA 2.500 [ 1179–1181 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Selges på vegne av kommune. Lagret innendørs fungerer som den skal. Ingen kjente feil eller mangler. Testet foran megler. 700 meter med slange og svært lite timer. Følger med matter ekstra slange og varme apparat.
1 bt. Chateau Pape Clément 1959 C (ms). 1 bt. Chateau Pape Clément 1959 D (mls). Total 2 bts. We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
Parti Melamin- og spånplader samt 6 stk Troldtekt plader 240 x 60 x 2,5 cm
12 stk. 1 L. ølkrus i polykabonat, samt 24 stk. drinksglas i kraftig plast. Flere glas trænger til rengøring